Specjalisty w Excelu.

excel 2003   excel 2007

Arkusz kalkulacyjny Excel na dobre zagościł na dyskach komputerów - zarówno tych biurowych, jak i domowych. Jednym z jego największych atutów jest intuicyjność obsługi, dzięki której rozpoczęcie pracy z pierwszym arkuszem nie   stanowi najmniejszego problemu. Jeżeli dodamy do tego ogrom możliwości, nieomylność i wytrwałość w najbardziej nawet mozolnych obliczeniach, otrzymujemy narzędzie doskonałe.

Nie zastanawiałeś się jednak, czy czynności wykonywane na co dzień można przyśpieszyć? Czy są lepsze sposoby na osiągnięcie zamierzonych celów? Potrzebna Ci pomoc w rozwiązaniu problemu? 

Dla mnie to pasja. Dzięki mnie odkryjesz potęgę programu Microsoft Excel!

Zapewne zdajesz sobie sprawę z faktu, że ubrania kupowane w sklepie są tańsze i można je założyć szybciej, ale zawsze coś nie pasuje. Gdzieś, coś uwiera. Ubrania szyte u krawca wymagają więcej wysiłku, więc i nieco więcej kosztują... ale za to jak leżą?! Krawiec też nie wepchnie Ci ubrania z byle jakiego materiału, ale zapyta na jaką okazję ubranie jest Ci potrzebne i zaproponuje coś odpowiedniego.

Z oprogramowaniem komputerowym jest tak samo. Może być z półki sklepowej - szybko, tanio, tylko że nic ze sobą nie współpracuje. Może też być niewiele drożej, ale za to skrojone na miarę.

Ja jestem komputerowym krawcem więc...

Jesteś we właściwym miejscu.

 

Strona ta stanowi ofertę związaną z tworzeniem narzędzi w Excelu i VBA. We współpracy kieruję się przede wszystkim: solidnością, terminowością, a także dbałością o potrzeby i zadowolenie klienta.  Aby obie strony były zadowolone oraz projekty były skrojone na miarę wymagam jasnego określenia celu projektu i systematycznego kontaktu.

Zapraszam do przejrzenia zawartości strony a jeżeli moja oferta Cię przekona - proszę o kontakt. Jeżeli nie... również proszę dać znać - być może będę potrafił udowodnić, że jestem dla Ciebie tą właściwą osobą.

Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju propozycje i odpowiem na każdy list czy telefon.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.